piątek, 4 kwietnia 2014

Prolog

Nowy Orlean od wieków jest rządzone przez wampiry i czarownice. Niegdyś żyły też tutaj wilkołaki, ale zostały one wypędzone z miasta przez rodzinę pierwotnych wampirów - Mikaelson'ów. Mimo ogromnego natężenia istot paranormalnych miasto jest spokojne i dla zwykłego śmiertelnika nie wyróżnia się niczym od innych miejscowości.
Spokój zostaje przerwany, gdy do Nowego Orleanu przyjeżdża rodzeństwo Evelyn i Elliot Hyland. Od razu wzbudzają zainteresowanie wampirów, ponieważ przybysze nie są zwykłymi śmiertelnikami. Stanowią zagrożenie przez swoje umiejętności. Obydwoje są hybrydami wampira i greckiego boga. Od innych "normalnych" wampirów dzieli ich różnie to, że potrafią panować nad żywiołami. Evelyn nad wiatrem i ogniem, a Elliot nad wodą i ziemią. Te umiejętności dają im ogromną siłę.
Jak zawsze czujny Klaus Mikaelson postanowił wybadać tajemnicze rodzeństwo. Jako szpiega wysłał swojego brata, Kol'a. Ale czy to był na pewno dobry ruch? Młodszy z braci Mikaelson nie ukrywa swojego zainteresowania Evelyn. Młoda kobieta razem z bratem postanawia to wykorzystać. To jest dopiero początek ich niecnego planu...
Jednak jak to zwykle bywa plan nie jest idealny. Rodzeństwo Hyland zaczyna się ze sobą kłócić, tak samo jest zresztą w rodzinie Mikaelson'ów. Witajcie ♥ Oto moje nowe opowiadanie. Tym razem niezwiązane z tematyką One Direction. Postanowiłam sprawdzić się w fantastyce. Mam nadzieję, że to opowiadanie Wam się spodoba ;)

6 komentarzy:

 1. Jak na razie zapowiada się ciekawie :) czekam na pierwszy rozdział !:*

  OdpowiedzUsuń
 2. O, proszę! Rodzeństwo, które przyjechało do Nowego Orleanu utrzeć trochę nosa Pierwotnym - to mi się podoba :D Tylko nie krzywdź mi Kola :c Za bardzo go kocham :D
  Dodaj szybko pierwszy rozdział. Jestem ciekawa co będzie dalej :)
  Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 3. Rozdział piąty na http://twenty-secrets-of-love.blogspot.com/.
  Zapraszam! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wowow, jestem strasznie zaciekawiona co dalej *-*

  OdpowiedzUsuń
 5. zakochałam się w tym prologu, i w twoim szablonie - jest taki śliczny [pasowałby też do mojego bloga ;P ]
  Życzę weny, pomysłów, udanych wakacji, ciepełka :*

  http://battle-of-destiny-tvd.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń